Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Działki na sprzedaż Koźniewo Wielkie - Oferty sprzedaży działek

11 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

89 463 zł2 711 m² 33 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Okazja nowa cena! Twoje miejsce z historią w tle 2711 m w Koźniewie Wielkim Szukasz przestrzeni, która łączy spokój mazowieckiej wsi z bliskością miasta? Ta działka to idealne.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

Działka budowlana Zabłocie

Zabłocie(Koźniewo Wielkie + 25 km)

90 000 zł1 000 m² 90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działki budowlane w Zabłociu ok. 7 km od Serocka pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną wolnostojącą lub bliźniaczą, uzupełniająco usługi nieuciążliwe. Wysokość zabudowy do 11 m 3.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rekreacyjna przy lesie, ul. Świerkowa

Cieksyn(Koźniewo Wielkie + 21 km)

225 000 zł2 000 m² 112,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Działka w Cieksynie położona na obszarze do zabudowy mieszkaniowej letniskowej (według aktualnego miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego ) o powierzchni 2000 m2 z domkiem.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Grabie

Grabie(Koźniewo Wielkie + 18 km)

320 000 zł3 144 m² 101,78 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o pow. 3144 m znajdująca się w miejscowości Grabie w gminie Nowe Miasto. Działka jest w kształcie prostokąta, a jej wymiar to ok. 83m.

Szczegóły ogłoszenia

Działka komercyjna uzbrojona Nasielsk

Nasielsk(Koźniewo Wielkie + 18 km)

325 000 zł5 000 m² 65 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka budowlano-usługowa - Krzyczki Szumne, gm. Nasielsk Lokalizacja: krzyczki Szumne, gmina Nasielsk, powiat nowodworski, woj. mazowieckie Powierzchnia działki: 5000 m Numer.

Szczegóły ogłoszenia

Działka inwestycyjna ogrodzona Krzyczki-Pieniążki

Krzyczki-Pieniążki(Koźniewo Wielkie + 19 km)

590 000 zł10 257 m² 57,52 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż oferujemy działkę inwestycyjną składającą się z dwóch działek o łącznej, imponującej powierzchni 10 257 m (ponad 1 hektar). Działka w trakcie ustalania Warunków.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Strzegocin

Strzegocin(Koźniewo Wielkie + 9 km)

130 000 zł1 963 m² 66,23 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Promocja wiosenna, nowa, obniżona cena. Mam przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży działki nr 11/9 o powierzchni 1963 m2, wymiarach zbliżonych do kwadratu o bokach 43 x 42m,.

Szczegóły ogłoszenia

Działka

Przepitki(Koźniewo Wielkie + 15 km)

170 000 zł3 000 m² 56,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Mazowsze, przepitki (powiat Płoński), 3 działki po 3000 m Trzy malownicze działki rolne z wydaną decyzją o warunkach zabudowy (wz), położone we wsi Przepitki, 8 minut jazdy samochodem.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie

Nużewo(Koźniewo Wielkie + 16 km)

97 850 zł1 030 m² 95 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Krótko Przedstawiam Państwu do sprzedaży działki budowlane położone na uboczu miejscowości Nużewo, w gminie Ciechanów. Dostępne są powierzchnie działek od 1030 m2 do 1722 m2 w cenie 125.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rekreacyjna, ul. Leśna

Borkowo(Koźniewo Wielkie + 22 km)

320 000 zł1 056 m² 303,03 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Serdecznie zapraszam do zapoznania się z propozycją działki , która jest przeznaczona na cele indywidualnego budownictwa letniskowego. Działka jest zabudowana domem murowanym, który ma.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie Błędowo

Błędowo(Koźniewo Wielkie + 25 km)

350 000 zł4 073 m² 85,93 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Szlak rzeki Wkry, malownicze Jezioro Błędowskie (pomocnia) niczym wyjęte z marzeń miłośników wędkarstwa, sielski klimat Błędowa i oddalonego o 10 km Pomiechówka, okolicznych lasów.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka Koźniewo Wielkie

Koźniewo Wielkie,mazowieckie

100 000 zł18 001 m² 5,56 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka o pow. 1,8ha położona w Koźniewo Wielkie gmina Sońsk. Grunt wykorzystywany rolniczo, z możliwością zabudowy. W bezpośrednim sąsiedztwie działka z zabudową.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij